winietka
Lubuska WK OHP
ul. Zamenhofa 1, 65-186 Zielona Góra
tel. (068) 328 48 70
fax (068) 328 48 71
Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Pracy i Polityki Społecznej
OHP BIP
Młodzieżowe Centrum Kariery mc
Aktualność "Giełda pracy w PPP Żary"
W dniu 17.09.2012r. w Punkcie Pośrednictwa Pracy w Żarach odbyła się giełda pracy, zrealizowana w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”. Pośrednik pracy zaprezentował przybyłym oferty żarskiego Punktu Pośrednictwa Pracy, następnie przedstawiciel firmy „COVEBO” z oddziału w Kluczborku przedstawił oferty pracy zagranicznej dla osób w wieku  do 22 roku życia. Młodzi ludzie dowiedzieli się wiele na temat zasad funkcjonowania agencji pracy tymczasowej oraz zasad zatrudniania.
Przebieg giełdy obejmował prezentację PPP Żary, rejestrację uczestników spotkania, prezentację oferty firmy, przedstawienie stanowisk pracy, spotkania indywidualne z osobami deklarującymi wyjazd zagraniczny.
Giełda cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży, która zadawała liczne pytania na temat możliwości wyjazdów zarobkowych. Wyniki rekrutacji poznamy w najbliższym czasie. Zachęcamy wszystkich, którzy myślą o podjęciu zatrudnienia do kontaktu z punktem, w którym poza ofertami pracy, udziela wsparcia w zakresie doradztwa zawodowego.

Justyna Lichwiarz

Zdjęcie: Giełda cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej 

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


DATA PUBLIKACJI: 2012-09-19 13:18:44

Galeria
+na górę +strona główna +drukuj
gwarancje
pomysl
rowni
znak
powered by m-Admin pro
wykonanie BerMar multimedia